Jesteś tutaj:

Autor: Sławomir Krajs

 

W sobotę 8.06. 2024 o godzinie 10:00 w Harcerskim Ośrodku Wodnym w Poraju odbędzie się Walne Zebranie YKP Częstochowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich żeglarzy oraz sympatyków sportów wodnych na Uroczyste Otwarcie Sezonu Żeglarskiego. Uroczystość odbędzie się  27 kwietnia 2024 o godzinie 16:00 w Marinie Poraj.

Dziś w  Ratuszu Muzeum Częstochowskiego odbyło się jubileuszowe spotkanie z Andrzejem Szwejkowskim który skończył właśnie 90 lat. Salę Reprezentacyjną wypełniło liczne grono przyjaciół oraz sympatyków żeglarstwa. Sam jubilat wciąż w świetnej formie wspominał swoją młodość oraz pierwsze przygody pod żaglami.

Nie mogło zabraknąć także przedstawicieli YKP Częstochowa.                

Zdrowych i Wesołych Świąt  Wielkanocnych dla  wszystkich członków YKP

Częstochowa oraz ich rodzin składa  Zarząd YKP Częstochowa

Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski oraz Śląski Związek Żeglarski zapraszają na Galę Żeglarstwa Województwa Śląskiego 2023 która rozpocznie się 16 marca 2024r. o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie przy ul. Majora Waleriana Łukasińskiego 50/68

Wszystkich żeglarzy wraz z rodzinami oraz sympatyków żeglarstwa zapraszamy na tradycyjny już 26sty Noworoczny Pokłon Neptunowi. Jak co roku spotykamy się 1 stycznia o godz. 12:00 przy maszcie w Marinie Poraj.

Zarząd YKP Częstochowa

W ostatnią sobotę listopada 25.11.2023 w świetlicy Mariny Poraj odbyło się Walne Zebranie YKP Częstochowa. Omówiono miniony sezon żeglarski a także plany na przyszły rok. Uchwałą Zarządu przyjęto w poczet członków naszego klubu dwóch nowych kolegów.

Do góry