Jesteś tutaj:

Autor: admin

Więcej o Życzenia

Zdrowych i Wesołych Świąt  Wielkanocynch dla  wszystkich członków YKP Częstochowa oraz ich rodzin składa  zarząd YKP Częstochowa

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 6.01.2022
w wieku 69 lat na wieczną wachtę odszedł Komandor YKP Zakopane

kol. Janusz Puchała

działacz i Wicekomandor Honorowy Yacht Klubu Polski,
zasiadał w gronie Zarządu Głównego YKP pełniąc funkcję
koordynatora ds. żeglarstwa morskiego i śródlądowego.

Uroczystości pogrzebowe odbyły się 29 stycznia 2022 na cmentarzu parafialnym w Zakopanem. Zmarłemu w ostatniej wędrówce towarzyszyło liczne grono rodziny, przyjaciół i znajomych.  Z YKP Częstochowa kolegę żegnali Janusz Kołodziejczuk, Piotr Klimecki oraz Marek Petryczko.

Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia

 

W dniu 28 sierpnia w Ośrodku Żeglarskim Marina Poraj odbędą się XIII Regaty o Puchar Komandora YKP Częstochowa. Tegoroczne regaty rozegrane zostaną w 2 klasach jachtów: kabinowych i otwartopokładowych. Dla zwycięzców przewidziano puchary i nagrody. W dniu zawodów od godz. 8.30 czekamy na zgłoszenia udziału w biurze regat. Więcej informacji w zawiadomieniu o regatach.

Serdecznie zapraszamy

W dniu 6.08.2021 o godz.16.00 klub YKP Częstochowa organizuje III Rodzinny Piknik YKP Częstochowa. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych wraz rodzinami do Ośrodka żeglarskiego Marina Poraj. Warunkiem uczestnictwa w pikniku jest dokonanie wpłaty w wysokości 15 zł od osoby. Wpłat należy dokonać u kol. Andrzeja Stankowskiego (Bosman), tel. 607 724 021, w terminie do 31.07.2021. Natomiast chętnych do udzielenia pomocy przy pracach w organizacji pikniku prosimy o kontakt z kol. Januszem Kołodziejczukiem, tel. 600 032 100.

Z radością zawiadamiamy , że wreszcie przed nami tak długo odkładane rozpoczęcie sezonu 2021. W dniu 19.06.2021 o godz. 12.00 na terenie Ośrodka Żeglarskiego Marina Poraj nastąpi uroczyste podniesienie bandery, a co się z tym wiąże, oficjalne otwarcie sezonu żeglarskiego 2021. Zapraszamy wszystkich żeglarzy i miłośników żeglarstwa na tę od dawna oczekiwaną uroczystość.

Organizatorzy

Zarząd YKP Częstochowa zwołuje Walne Zebranie wszystkich członków klubu. Zebranie odbędzie się w dniu 11.06.2021 (piątek) o godz. 17.00 w pierwszym terminie, drugi termin o godz. 17.30. Miejscem zebrania będzie świetlica w Ośrodku Żeglarskim Marina Poraj w Poraju. Z uwagi na ważność spraw prosimy o liczne przybycie.

Zarząd YKP Częstochowa

Przed nami III Wielkie Regaty Yacht Klubu Polski Częstochowa – w najbliższą sobotę 3.09.2011 na Zalewie w Poraju zmierzą się żeglarze w klasach Jachtów Otwartopokładowych, Jachtów Kabinowych oraz Optymist. Impreza połączona będzie z obchodami XV-lecia YKP Częstochowa, a więc zapowiada się szczególnie atrakcyjnie. Szczegóły regat w zawiadomieniu o zawodach.

Do góry